Call Us (111) 234 - 5678

21/B, London Campus, British Road, Birmingham, UK

Porady Fachowców

Jak zabrać się do remontu łazienki?

Gruntowny remont łazienki powinien być poprzedzony stosowną analizą pod względem kosztów i naszych możliwości finansowych. Remont łazienki to nie tylko układanie płytek i wymiana armatury. Cały proces renowacji oprócz walorów estetycznych musi uwzględniać wiele aspektów technicznych związanych z instalacją wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną.

Postęp technologiczny niejako wymusza dostosowywanie się do zmian. Przestarzałe rozwiązania instalacyjne uniemożliwiają zamontowanie nowoczesnej armatury bez odpowiedniej modernizacji rur, a nawet całej instalacji wodnej. Konieczna może być zmiana lokalizacji gniazdek elektrycznych.

Remonty łazienek w Poznaniu kosztują od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, zależnie od tego, jak bardzo trzeba modernizować instalacje, wprowadzać takie udogodnienia jak ogrzewanie podłogowe czy oczywiście od rodzaju stosowanych materiałów. Układanie glazury wyceniane jest zazwyczaj w zależności od wielkości płytek – im mniejsze i wymagające więcej prac, tym cena za tę usługa będzie wyższa.

W przypadku generalnego remontu łazienki warto więc skorzystać z pomocy fachowców, którzy nie tylko podpowiedzą najlepsze rozwiązania w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych, ale i skutecznie wprowadzą je, dbając o bezpieczeństwo użytkowników łazienki. Poznaniakom proponujemy skorzystanie z usług i bogatego doświadczenia naszej firmy.